Bir sanal sunucu, her birine bir disk alanı, ram belleği ve işlemci atanan küçük sunuculardaki özel bir sunucu bölümünden oluşur.

Sanal sunucuda, özel bir sunucunun fiziksel kaynakları, herhangi bir özelliği gerçek zamanlı olarak boyutlandırmak için gelişmiş sanallaştırma teknolojisi kullanma avantajıyla paylaşılır. Örneğin ram belleğini 1 gb’dan 2 gb’a yalnızca birkaç dakika içinde çıkarabilir.

Sanal Sunucu Ne zaman Gereklidir?

Paylaşılan bir dosya çok küçük olduğunda ve web sayfanız kullanıcı talebi ile yavaşladığında. Önemli olan, web sayfanızı ziyaret eden kullanıcıların (aynı anda web sayfanız da bulunan kullanıcılar) hacmini belirlemektir.

Talebi karşılayabilmek için belirli bir ram belleğe ve işlemcilere sahip bir sunucuya ihtiyacınız vardır. Buda vds kiralama ile gerçekleştirile bilinir. Herhangi bir sorunuz var ise, bizimle iletişime geçin ve ihtiyaç duyduğunuz her şeyde size yardımcı olacağız.

Sanal Sunucumu Yönetebilir miyim?

Yönetilen sanal sunucular mevcuttur. Bu, herhangi bir teknik özelliğinin sistem idaresinde profesyonel ekibimiz tarafından değiştirilmesi gerektiği manasına gelir (PHP sürümleri ve modülleri, Mysql sürümü, apache uzantıları) İstediğiniz değişiklikleri sorabilirsiniz ve hemen kuruyoruz ve güncel tutuyoruz.  Ucuz vds imkanları ile her bütçeye uygun vds bulmanız mümkündür.


Neden Sanal Sunucu Kiralamalısınız?

Sigortalı Makine Kaynakları ile sanal sunucu satın al, Böylece web sitenizin ihtiyaç duyduğu kaynaklar garantilendirilir. Ram bellek, işlemci, disk alanı vb.

Ücretsiz geçiş, başka bir sağlayıcıda diğer bir sunucunuz var ise, ihtiyaç duyduğunuz tüm projeleri bütünüyle bedava olarak taşınır.

%100 Yönetilen, sanal sunucunuzu yönetmeye önem veriyoruz. Siz yalnızca ihtiyaçlarınızı bizlere iletin, gerisini biz hallederiz.

Beyaz marka, vds planlarından herhangi biriyle, müşterilere kendi markamız ile hosting planlarını bir kez daha satma imkânı sunuyoruz.

Vds’ler tüm alan, donanım ve kaynakların sadece tek bir projeye tahsis edildiği bir sunucudur. Yoğun olarak ziyaret edilen internet siteleri ya da daha fazla güç gerektiren diğer iş uygulamaları için tasarımı yapılmış, idare edilen bir sunucu çözümüdür.

Özel sunuculardan birini kiralayarak alışılmış web barındırma hizmetinden daha fazla avantaj elde edersiniz; bunların arasında projeye ayrılan daha fazla kaynak, daha zorlu müşteri hizmetleri ve her bir durumun isteklerine göre donanım yapılandırması öne çıkar.

Güvenilir VDS Kiralama

Güvenilir sunucular sağlayıcılarız. Müşterilerimizin bütün ihtiyaçlarını karşılayan büyük projeler için en iyi idare edilen sunucu çözümlerini sunuyoruz.

Bu anlamda, söz gelimi özel kurulum, sunucunun herhangi bir ihtiyaca göre optimizasyonu ve programlanması ve dahili olarak sağlanan yüksek güvenlik gibi yönetim ve teknik yönetimin tüm yönleriyle ilgileniyoruz.

Son teknoloji parmaklarınızın ucunda, en yeni nesil işlemcilere ve daha hızlı ve daha dayanıklı sabit disklere sahip sunucular. Projeniz için en nitelikli donanımı sağlıyoruz.

Yedeklemeler, özel sunucularımızda üç yedekleme seçeneğimiz bulunur: aynı sabit sürücüde, değişik bir sabit sürücüde ve 30 günlük saklama süresine sahip harici bir sunucuda.