Yüksek Performanslı Cloud Sunucu Kiralama Hizmeti

En yüksek kalitede NVME SSD ile yüksek performanslı jet Hızında bulut sunucu Satın Al. Uygun fiyatlı cloud sunucu al paketlerimize göz atın size en uygun paketi seçin ve tam otomasyon sistem ile otomatik kurulum sağlayın. Tüm cloud sunucu sunucu paketlerimizde Full NVME SSD sağlamaktayız bu sayede performans çok yüksek olmaktadır.

bulut sunucu satın al

Cloud Sunucu Planlarımız

Cloud sunucular arasında yer alan SSD Cloud sunucu sistemi, kolay kurulabilme özelliğine sahiptir. Siparişin oluşturulması halinde kısa süre içinde hazırlanır ve teslim edilir. Kurulumu ve kullanımı kolay olan bir sunucu sistemidir.

Plan Başlıkları
VPS 1 - ₺40/ay
VPS 2 - ₺75/ay
VPS 3 - ₺125/ay
VPS 4 - ₺200/ay
Çekirdek Sayısı
2 Core
4 Cores
8 Cores
16 Cores
Ram Miktarı ECC
2 GB
4 GB
8 GB
12 GB
NVMe Alanı
30 GB
60 GB
120 GB
240 GB
Trafik
SINIRSIZ
SINIRSIZ
SINIRSIZ
SINIRSIZ
Paylaşımsız İp
IPV4 Desteği
1000 Mb/s İnternet Erişimi
Firewall Virüs Koruması
7/24 Anında Destek
Hemen Satın Al

Cloud Sunucu Paketlerimizdeki Özellikler

Tüm cloud sunucu paketlerimizi anında teslim etmeye özen göstermekteyiz hemen cloud sunucu satın almak için bütçenize ve size en uygun planı seçerek anında teslim alabilirsiniz ucuz cloud server satın al butonuna basarak cloud sunucunuzu hemen satın alabilirsiniz.

Yönetim Paneli
1 Tık İle Kurulum
Network Güvenliği
%100 Uptime
Tüm Dünyadan Erişim
1GB/S İnternet Hızı
Yüksek Kaliteli Cloud hosting
Cloud Sunucu Kiralama


Cloud sunucusu dilimize bulut sunucu olarak geçmiştir. Cloud sunucu kiralama işlemi sayesinde pek çok kişi ve firma hizmetten faydalanıyor. Gelişen teknolojiden gün geçtikçe faydalanan sayısı da artış gösteriyor.


Bulut Sunucu Kirala

Bulut sunucu kirala işlemi sonrasında bireysel ya da kurumsal internet sitelerinin performansında artış görülür. Aynı zamanda erişilebilirlik oranını arttırmak için de çok fazla tercih edildiği görülür.


Bulut Sanal Sunucu

Bilinen standart sunuculardan farklı olan bulut sanal sunucu, sorunsuz bir şekilde hizmetin sunulması ile farkını ortaya koyar. Verilerin her yerden erişilmesine olanak sağlaması yönüyle pek çok kişinin ilgisini çekmeyi başarmıştır.


Cloud Sanal Sunucu

Cloud sanal sunucu hizmetinden faydalanan kişilerin, donanım sorunu yaşamak istemeyen, sistem kaynaklarını geliştirmenin yollarını arayan kişiler olduğu görülür. Ayrıca bu sunucu sistemi ile verilere internetin olduğu her yerden ulaşmak çok daha kolay hale gelmiştir.


Bulut Sunucu

Bulut sunucu sisteminin mantığı incelendiğinde; bilgisayar üzerinde çok fazla sayıda verinin depolandığı görülür. Bu verilere ulaşılmasında bulut sunucu sistemi tercih edilir. Kolayca erişilebilmesi ve arızalardan etkilenmemesi nedeni ile kaliteli hizmet için uygundur.


Sanal Sunucu

Sanal sunucu çeşitleri fazla olsa da en kaliteli ve işlevsel olanları cloud sanal sunucu sistemidir. Bu sanal sunucu sayesinde pek çok insanın işleyişinde ilerleme kaydedildiği görülür. Bu sunucu tipine cep telefonlarından da ulaşmak mümkündür.


SSD Bulut Sunucu

Sanal sunucu içeriklerinde SSD Bulut sunucu da bulunur. SSD Bulut sunucu ile istenildiği kadar veri eklemek mümkün kılınmıştır. İşlemlerin dinamik olduğu bu sunucu sisteminde işlerin büyümesi amaçlanır. Bu doğrultuda çalışmalar yapılır.


SSD Cloud Sunucu

Cloud sunucular arasında yer alan SSD Cloud sunucu sistemi, kolay kurulabilme özelliğine sahiptir. Siparişin oluşturulması halinde kısa süre içinde hazırlanır ve teslim edilir. Kurulumu ve kullanımı kolay olan bir sunucu sistemidir.


SSD Cloud Server

SSD Cloud server hizmetinde tüm işlemler yüksek performans odaklı hazırlanır. Ayrıca veri güvenliği için en iyi olan diskler kullanılır. Böylece kaliteli bir hizmetin adımları atılmış olur.


Windows Bulut Sunucu

Windows bulut sunucu, Cloud alt yapısı kullanılarak hazırlanan bir hizmettir. RAM, disk, işlemci gibi farklı içerikler ile paketler hazırlanır ve kullanıcıların kullanımına sunulur. Ayrıca bu hizmette kesinti olmaz. Çok kısa süre içinde kurulumu yapılır ve kullanmaya başlanabilir.


Linux Bulut Sunucu

En hızlı sunucu hizmeti almak isteyenler için hazırlanan Linux Bulut sunucu hizmeti, kişilerin işlerini daha hızlı hale getirir. İşletim sistemlerine göre farklı çeşitleri bulunur. Kontrol paneli bu sunucular da yer almaz. SSH erişimi sayesinde kısa yoldan sunucuya ulaşılabilir.


Bulut Sunucu Fiyatları

Bulut sunucu fiyatları yüksek gibi görünse de aslında içerik olarak bakıldığında maliyeti net şekilde görülür. Alınan hizmetin verimliliği ile ödenen ücret bağlantısı kurulduğunda ücretin makul fiyatlarda olduğu anlaşılır.


Bulut Sunucu Avantajları

Bulut sunucu avantajları incelendiğinde pek çok konudan bahsedilebilir. İnternetin olduğu her yerden sunucuya erişmenin mümkün olması öncelikle en büyük avantaj olarak görülür. Ayrıca sistemi kapatmadan kaynakların arttırılması ya da azaltılması da yapılabilir. Bunlara ek olarak depolama konusunda da avantaj sağlar.


Bulut Sunucu Nedir?

Zamandan tasarruf ettirmek için hazırlanmış teknoloji harikası bir sistemdir. Verilere zaman ve yer kavramına bağlı kalınmadan ulaşılmasını sağlayan sistemdir. Sadece internetin varlığı sunucuya ulaşmak için yeterli bir kriterdir.


Cloud Sunucu Nedir?

Cloud sunucu, sistemi kullanan kişilerin sunucularına istediği zaman ve istediği yerden ulaşmasını sağlayan web barınma işlemidir. Zaman ve yerden esneklik sağlar. Aynı zamanda kolay ve rahat yönetebilmeye de olanak verir.


Cloud Server Nedir?

Tasarruf sağlamak, yazılım, donanım, internet ve veri gibi işlemlerde kolaylık sağlayan sanal sunucuya Cloud server denir. Depolama alanı yaratmak için fiziksel gücün yerine kullanılan bir hizmet olarak tabir edilir. günümüzde sıklıkla kullanılır.


Cloud Sunucu Fiyatları?

Cloud sunucu fiyatları araştırıldığında yüksek fiyatlar görülebilir. Ancak içerik bakıldığında ve sunucunun kullanım durumu araştırıldığında fiyatların çok da yüksek olmadığı anlaşılır. Paket şeklinde satılan Cloud sunucu hizmetinde depolama alanı, Ram ve işlemci gibi detayların farklılık arz etmesine göre fiyat belirlenir.


Cloud Sunucu Fiyatları?

Cloud server kirala hizmetinden sunucu hizmetini satın alamayan kişiler faydalanır. Özellikle bu şekilde bir hizmetin olması kullanıcıların yararına düşünülerek hazırlanmıştır. Kişiler deneme amaçlı olarak ilk başta kiralama yöntemi ile de hizmetten fayda sağlayabilir.


Cloud Sunucu Kirala

Sanal sunucuların kiralanabilmesinin önü açılmıştır. Cloud sunucu kirala sayfalarından paketlerin içi incelenir ve maliyet oranında kiralama bedeli belirlenir. Kişiler içeriklerine bakarak bütçeleri oranında tercihini yapar.


Cloud Server Satın Al

Satın alma işlemlerinden yararlanmak isteyen kişiler, Cloud server satın al, şeklinde arama motorlarında arama yaparak firmaların fiyat tekliflerine ulaşabilir. Bu sayede kişilerin sunucu hizmetinden faydalanması sağlanır. Fiyat karşılaştırması yapmak için de iyi bir yoldur.


Cloud Sunucu Satın Al

Online olarak satış yapan internet siteleri, sosyal medya hesapları, haber ve kesintisiz iletişimin olduğu siteler için Cloud sunucu satın al işlemi yapılır. En çok bu siteler için kullanılan Cloud sunucu hizmeti, pek çok kişinin faydasına dokunmuştur.


Cloud Server Kiralama

Cloud server kullanma ihtiyacı kişi ya da firmaların iş yükü oranına bağlı olarak değişiklik gösterir. Bu hizmetten faydalanmak isteyenler Cloud server kiralama işlemi sonrasında sunucularına istedikleri yerden ve istekleri zamanda erişebilirler.


Cloud Sunucu Kiralama

Donanım açısından arızalardan etkilenmeyen, sadece internetin var olmasının kullanım için yeterli olması gibi nedenler ile Cloud sunucu kiralama işlemi tercih edilir. Kesintisiz hizmet almak isteyenler için oldukça ideal olan bir sistemdir. Bu yüzden pek çok kişi ve firma tarafından öncelikli olarak tercih edilir.


Bulut Sunucu Kiralama

Sanal ortamda olan siber saldırılardan etkilenmeyen, sistemin aşırı yüklenmesinden kaynaklı erişim hatalarının görülmemesi nedeniyle Bulut sunucu kiralama işlemi yapılır. Bütçesi kısıtlı olan kişiler için oldukça avantajlı bir satın alma biçimidir. Aylık ve yıllık gibi farklı paketler bulunur. Kişiler bütçeleri ve tercihleri oranında kiralama hizmetini alabilir.


Bulut Sunucu Satın Al

Bulut sunucu satın al işleminden yararlanmak için öncelikle piyasa fiyatlarının iyi araştırılması gerekir. Fiyatlar arasında olduğu kadar içerikler arasında da karşılaştırma yapılarak en uygun ve kaliteli paketin satın alınması önem arz eder. Aksi takdirde boş yere ücret ödenerek gereksiz bir harcama yapılmış olur.


Uygun Fiyatlı Cloud Sunucu

Pek çok Cloud sunucu hizmeti veren firma olsa da uygun fiyatlı Cloud sunucu hizmeti veren firmalar da bulunur. Bunların öncelikle araştırılmasında içeriklerine dikkat edilmelidir. Kullanım süresi, RAM durumu, işlemci özelliği, depolama alanı gibi bölümler öncelikli olarak araştırılmalıdır.


Uygun Fiyatlı Bulut Sunucu

Sitelerin açılış hızını arttıran Bulut sunucu hizmeti, uygun fiyatlı Bulut sunucu hizmetinin alınması ile daha da kişileri mutlu eder. Bu sayede pek çok kişi ya da firma memnun kalmış olur. Ayrıca bu sunucunun kurulumu ve yönetimi epey kolay olup her yerden erişilmeye de olanak verir.

Diğer Servislerimize Göz Atın

Tüm planlarımızda hem bütçe olarak hem de kalite olarak en iyisi olduğumuzun garantisini sağlamaktayız sağladığımız hizmetlerin değeri fiyatlarına göre karşılaştırılamaz düzeydedir bulut sunucu kiralama ve bulut sunucu satın alma hizmetlerimizde en uygun fiyatlandırmaları sizlere sunmaktayız.

Sanal Sunucu Paketlerimiz
01
E-Mail Hosting
02
Alan adı
03
3 Gün Para İade Garantisi

İade şartlarımız dahilinde 3 gün boyunca kullandığınız hizmetten memnun kalacağınızın garantisini sizlere de sunmaktayız.

Bulut Sunucu Kiralama İşlemi

Bulut sunucu kirala işlemi sonrasında bireysel ya da kurumsal internet sitelerinin performansında artış görülür. Aynı zamanda erişilebilirlik oranını arttırmak için de çok fazla tercih edildiği görülür.

Web Hosting
VPS Sunucu Kiralama
Sanal Sunucu Kiralama
VDS Sunucu Kiralama