Yüksek Performanslı Sanal Sunucu Kiralama Hizmeti

En yüksek kalitede NVME SSD ile yüksek performanslı jet Hızında Sanal Sunucu Satın Al. Uygun fiyatlı sanal sunucu al paketlerimize göz atın size en uygun paketi seçin ve tam otomasyon sistem ile otomatik kurulum sağlayın. Tüm sanal sunucu sunucu paketlerimizde Full NVME SSD sağlamaktayız bu sayede performans çok yüksek olmaktadır.

sanal sunucu kiralama

Sanal Sunucu Fiyatları

Bir sunucunun tamamının bir firmaya veya kişiye ait olması yüksek maliyetlere maal olabilir. Bir kısım alanı kullanmak, hem işleyiş için yeterli olacak hem de yüksek maliyetlerden oluşacak ödeme sıkıntısını ortadan kaldıracaktır.

CPURAMCPU KULLANIMIDİSKGEEKBENCH SKORUTRAFİKFİYATLANDIRMA
2 CPU
CPU Miktarı
4GB
Ram Miktarı
6GHz
Total Kullanım
40GB
Disk Alanı
2513
25%
LİMİTSİZ 65₺/Ay
Yıllık Alımlarda %30'a Varan İndirim
Hemen Satın Al
3 CPU
CPU Miktarı
6GB
Ram Miktarı
9GHz
Total Kullanım
60GB
Disk Alanı
3676
36%
LİMİTSİZ 85₺/Ay
Yıllık Alımlarda %30'a Varan İndirim
Hemen Satın Al
4CPU
CPU Miktarı
8GB
Ram Miktarı
12GHz
Total Kullanım
80GB
Disk Alanı
4550
45%
LİMİTSİZ 100₺/Ay
Yıllık Alımlarda %30'a Varan İndirim
Hemen Satın Al
5CPU
CPU Miktarı
12GB
Ram Miktarı
15GHz
Total Kullanım
90GB
Disk Alanı
6044
60%
LİMİTSİZ 130₺/Ay
Yıllık Alımlarda %30'a Varan İndirim
Hemen Satın Al
6CPU
CPU Miktarı
16GB
Ram Miktarı
18GHz
Total Kullanım
100GB
Disk Alanı
7190
71%
LİMİTSİZ 160₺/Ay
Yıllık Alımlarda %30'a Varan İndirim
Hemen Satın Al
10CPU
CPU Miktarı
24GB
Ram Miktarı
30GHz
Total Kullanım
200GB
Disk Alanı
9076
90%
LİMİTSİZ 280₺/Ay
Yıllık Alımlarda %30'a Varan İndirim
Hemen Satın Al
12CPU
CPU Miktarı
32GB
Ram Miktarı
36GHz
Total Kullanım
350GB
Disk Alanı
9999
100%
LİMİTSİZ 400₺/Ay
Yıllık Alımlarda %30'a Varan İndirim
Hemen Satın Al

Sanal Sunucu Paketlerimizdeki Özellikler

Tüm Sanal sunucu paketlerimizi anında teslim etmeye özen göstermekteyiz hemen sanal sunucu satın almak için bütçenize ve size en uygun planı seçerek anında teslim alabilirsiniz ucuz sanal server satın al butonuna basarak sanal sunucunuzu hemen satın alabilirsiniz.

Yönetim Paneli
1 Tık İle Kurulum
Network Güvenliği
%100 Uptime
Tüm Dünyadan Erişim
1GB/S İnternet Hızı

Yüksek Kaliteli Sanal Sunucu
Sanal Sunucu

Sürekli ulaşılabilir olunması için kesintisiz olarak çalışma altyapısı ile tasarlanan, geniş güvenlik ve soğutma önlemleri ile veri merkezleri tarafından korunan 7/24 internet altyapısı olan gelişmiş ve dayanıklı bilgisayar sistemlerine sanal sunucu denir. Birçok farklı türleri olsa da en bilinen sunucular, web sitelerinin içeriklerini depolayan ve internet kullanıcılarına bu içerikleri sunarak yayınlanmasını sağlayan web sunucularıdır. Sunucular genel anlamda birden fazla kullanıcının veri paylaşmasına olanak sağlayan dijital sistemlerdir. İnternet siteleri tarafından önemli ölçüde tercih edilen sanal sunucular birden fazla kullanıcının bulunduğu sunucuda kaynakların tek bir site özel kullanılmasını mümkün hale getiren sistemlerdir.


Sanal Sunucu Satın Alma Avantajları

Virtual private server olarak ifade edilen bu sunucular dedicated sunuculara göre daha ekonomiktir. Ayrıca paylaşımlı bir sunucuya göre daha yüksek performanslı ve güvenli olması nedeniyle bu sunucular günümüzde daha yüksek oranlarda tercih edilir. Sanal sunucuların genel olarak özel bir sunucu statüsünde çalıştığını ifade edebiliriz. Her sanal sunucu ayrı bir işletim sistemi yanı sıra yazılım yüklemesi yapılarak çalıştırılabilir. Genel olarak sanal sunucu satın al web barındırma maliyetlerini düşürmek için en yararlı çözümsel sistemlerdir. Her sanal sunucu birbirinden bağımsız ve dedicadet bir sunucu şeklinde çalışır. Kendine ait disk alanı, ıp adresi, uygulamaları ve konfigürasyon dosyaları mevcuttur.


Sanal Sunucu Al

Sanal sunucular genellikle küçük ve orta ölçekli firmalar tarafından web site barındırma, radyo yayın sağlama, kontrol paneli ve farklı web yazılımlarını tutma amaçlarıyla kullanılan sistemlerdendir. Sanal sunucu birden fazla sunucu kullanmak yerine tek bir sunucu kullanımı ile birlikte enerji tasarrufu yapılmasına olanak veren özellikleri taşır. Sanal sunucu her bir kullanıcıya kendi bant genişliği ve depolama alanı sunar. Güvenlik sistemleri şifre ve verileri özel bir sonucu içerisindeymiş gibi korur. Sanal sunucular ayrıca VPS ve VDS olarak ifade edilen türlere sahiptir. Windows sanal sunucu server ürünlerince desteklenir.


Linux Sanal Sunucu

Linux işletim sistemleri otomasyon sistemlerinde, sunucularda, arabaların dijital sensörlerinde, uçak yatırımlarında, radarlarda, bankalarda ve benzeri birçok alanda kullanılır. Ucuz Linux sanal sunucu sistemleri tüm Linux işletim sistemi türevlerini destekler. Linux sanal sunucu kirala hizmetlerinde Debian Linux, Ubuntu Linux, Centos Linux ve diğer birçok Linux sanal sunucu çeşitleri sorunsuz bir şekilde desteklenir. Sanal sunucu satın al sanal sunucu kullanımı örneklemek gerekirse muhasebe yazılımları gibi birçok yazılım uygulaması özel bir sunucuya kurulması sonrası üzerinde çalışanın verilere erişmesi ve düzenlemesi olanağı sağlar. Bu çalışanlar sunucu içinde veri tabanındaki bilgileri güncelleyebilir ve akabinde diğer çalışanlar güncellenen tüm verileri görüntüleyebilir. Bu işletmelerin iş akışının sürekliliğindeki verimliliği arttırır. Bu ve buna benzer faydalardan yararlanabilmek için Linux sanal sunucu satın al ve kullanma çözümlerini tercih sebepleri arasında ilk sıraya koyar.


Windows Sanal Sunucu Kirala

Bir sunucunun tamamının bir firmaya veya kişiye ait olması yüksek maliyetlere maal olabilir. Bir kısım alanı kullanmak, hem işleyiş için yeterli olacak hem de yüksek maliyetlerden oluşacak ödeme sıkıntısını ortadan kaldıracaktır. Bu sebeple Windows sanal sunucu kirala seçenekleri mantıklı bir tercih olarak ortaya çıkar.


Sanal Sunucu Ne İşe Yarar?

Sanal sunucular birden fazla internet sitesi barındırmaya, müşteri bilgilerini saklama ve veri tabanı olarak kullanmaya, e-posta sunucularını barındırmaya, uzaktan çalışan iş birimleri oluşturma gibi birçok farklı iş süreçleri için kullanılır. Kaliteli sanal sunucu, sanal sunucu sistemlerinde sunucunun internet hızı, disk alanı ve bant genişliği, desteklediği programlar ve genel özellikleri ve ayrıca sunucunun sahibi olan şirketin özellikleri kaliteli bir sanal sonucu ne işe yarar sorusu için önemli faktörler arasındadır. Örneğin sitenizin sayfalarının yüklenme hızı önemli bir konu teşkil ettiğinden kaliteli sanal sunucu hizmeti veren iyi firmalar yedekli T3 hatları üzerinden müşteri web sitelerinin ihtiyaçlarını karşılar.


Kesintisiz Sanal Sunucu

Performanslı sanal sunucu, sanal sunucu sistemlerinin verimlilik konusunda üst düzey performans verebilmesi için sunulan hizmet ve programlara üstünlük vermesi önemlidir. Özellikle sunucunun desteklediği programlar ve genel özellikleri ihtiyaç duyulan destek konusunda verimlilik sağlamalıdır. Önceden araştırmanızı yapıp hangi yazılım versiyonlara ihtiyaç duyduğunuzu belirleyerek buna paralel performanslı sanal sunucu sahibi olmalısınız. Sanal sunucu al avantajları ile sanal sunucular sayesinde işletim ya da yazılım uyumsuzlukları oluşmaz, farklı işletim sistemlerinde faaliyet gösteren bilgisayarlar birbirlerini etkilemeden çalışırlar. Hata ve güvenlik açıklarından diğer makineler etkilenmeyeceğinden daha fazla güvenlik elde edilir. Daha uygun bütçeli olmaları açısından sanal sunucu al telkinleri doğru yönlendirme olarak ortaya çıkar.


Sanal Sunucu Kiralama

Sunucu kiralama birçok yönden satın alma maliyetlerinden daha uygun çözümler içerisinde bulunur. Sanal sunucu kirala işlemleri sırasında sunucuların bakımı ve işletim sisteminin güncellenmesinin yapılması, sorun çıktığı anlarda yardımcı olacak teknik ekip ya da destek hattı olması gibi özellikleri barındırmasına dikkat edilmelidir.


Sanal Sunucu Satın Alma İşlemi

Bu süreçte sanal sunucu satın alma işlemi yapmadan önce web sitesi ya da diğer programlarımızı hızlandırmanın ilk ve en etkili adımının; depolandığı sunucunun güçlü ve son teknoloji donanımlara sahip olması gerektiği unutulmamalı ve iyi yapılandırılması önceliklerimiz arasında olmalıdır. Bu süreçler sonucunda altyapısı yeterli firmalardan satın alma işlemi gerçekleştirilmelidir.


En Ucuz Sanal Sunucu

Firmanız için gerekli sanal sunucuları ülkemizde hizmet veren birçok şirketten sağlayabilirsiniz. En ucuz sanal sunucu tercihlerinizi yaparken yaşayabileceğiniz olumsuzluklar karşı en iyi teknik desteği verebilecek firmalar içerisinden yapmalısınız. Ucuz sanal sunucu kirala seçeneklerinden faydalanmak, satın alma maliyetlerinden uzaklaşmak ve yeterli desteği alabilme hususunda destek olur. Ucuz sanal sunucu kiralama aşamalarında dikkat edeceğiniz hususlar içerisinde disk alanı ve bantwith desteği ile birlikte programlarınızı destekleyen genel özellikleri yüksek sunucular tercih edilmelidir.


DDoS Korumalı Sanal Sunucu

En ekonomik koşullar içerisinde, kiralama veya satın alma yöntemi ile tercih ettiğiniz sanal sunucuların kısaca ddos olarak adlandırdığımız bir sistemi mevcuttur. Belirli kapasite sınırlarının üstünde veriye maruz tutma yöntemi ile düzenlenen saldırılar sonucu sisteme veya siteye girişinin engellenmesinde DDoS korumalı sanal sunucu sistem ile oluşturulmuş olması fayda sağlar.


Ucuz Windows Sanal Sunucu

Windows2016 ve 2012 ve diğer tüm Windows işletim sistemini destekleyen ucuz Windows sanal sunucu tercihleriniz sırasında diğer tüm Windows uygulamaları da desteklenir. Ayrıca ürünlerin tercih edilmesi ekonomik maliyetleri en aza indirmekle beraber sorunsuz bir iletişim sistemine sahip olmanızı sağlar.


Kaliteli Sanal Sunucu

Kesintisiz sanal sunucu firmanız için gerekli olan sanal sunucu sistemlerine sahip olmakla birlikte ürün temini konusunda yararlandığınız firmanın teknik altyapısı kesintisiz hizmet ve 7/24 teknik desteği önemli başlıklardan biridir. Bu hizmetlerin alınması sayesinde kesintisiz çalışma ve yararlanma olanağı sahip olunarak yapılacak işlemlerin sürekliliği sağlanır. Uygun fiyatlı sanal sunucu tercih edeceğiniz sanal sunucular ile birden fazla internet sitesini barındırmakla birlikte bulut tabanlı hizmet geliştirilmesi ve bunların sunulması konusunda fayda sağlayabilir, sunucu içerisindeki bilgileri herhangi bir yerden istediğiniz zaman erişim sağlayabilirsiniz. Bu ve buna benzer konularda fayda sağlayacağınız sanal sunuculara uygun fiyatlı ve yüksek teknolojik alt yapılarla erişebilirsiniz.

Diğer Servislerimize Göz Atın

Tüm planlarımızda hem bütçe olarak hem de kalite olarak en iyisi olduğumuzun garantisini sağlamaktayız sağladığımız hizmetlerin değeri fiyatlarına göre karşılaştırılamaz düzeydedir sanal sunucu kiralama ve sanal sunucu satın alma hizmetlerimizde en uygun fiyatlandırmaları sizlere sunmaktayız.

Cloud Sunucu Paketlerimiz
01
E-Mail Hosting
02
Alan adı
03
3 Gün Para İade Garantisi

İade şartlarımız dahilinde 3 gün boyunca kullandığınız hizmetten memnun kalacağınızın garantisini sizlere de sunmaktayız.

Sanal Sunucu Kiralama İşlemi

Sanal sunucu kirala işlemi sonrasında bireysel ya da kurumsal internet sitelerinin performansında artış görülür. Aynı zamanda erişilebilirlik oranını arttırmak için de çok fazla tercih edildiği görülür.

Web Hosting
Alan Adı Tescil
WordPress Hosting
Cloud Sunucu Kiralama