Yüksek Performanslı VDS Kiralama Hizmeti

En yüksek kalitede NVME SSD ile yüksek performanslı jet Hızında VDS Satın Al. Uygun fiyatlı vds al paketlerimize göz atın size en uygun paketi seçin ve tam otomasyon sistem ile otomatik kurulum sağlayın. Tüm vds sunucu paketlerimizde Full NVME SSD sağlamaktayız bu sayede performans çok yüksek olmaktadır.

vds satın al

Yüksek Performanslı VDS Al

Bir Fiziksel sunucunun tamamının bir firmaya veya kişiye ait olması yüksek maliyetlere maal olabilir. Bir kısım alanı kullanmak, hem işleyiş için yeterli olacak hem de yüksek maliyetlerden oluşacak ödeme sıkıntısını ortadan kaldıracaktır. Bu Yüzden VDS Sunucu Tercih Edebilirsiniz.

CPURAMCPU KULLANIMIDİSKGEEKBENCH SKORUTRAFİKFİYATLANDIRMA
2 CPU
CPU Miktarı
4GB
Ram Miktarı
6GHz
Total Kullanım
40GB
Disk Alanı
2513
25%
LİMİTSİZ 65₺/Ay
Yıllık Alımlarda %30'a Varan İndirim
Hemen Satın Al
3 CPU
CPU Miktarı
6GB
Ram Miktarı
9GHz
Total Kullanım
60GB
Disk Alanı
3676
36%
LİMİTSİZ 85₺/Ay
Yıllık Alımlarda %30'a Varan İndirim
Hemen Satın Al
4CPU
CPU Miktarı
8GB
Ram Miktarı
12GHz
Total Kullanım
80GB
Disk Alanı
4550
45%
LİMİTSİZ 100₺/Ay
Yıllık Alımlarda %30'a Varan İndirim
Hemen Satın Al
5CPU
CPU Miktarı
12GB
Ram Miktarı
15GHz
Total Kullanım
90GB
Disk Alanı
6044
60%
LİMİTSİZ 130₺/Ay
Yıllık Alımlarda %30'a Varan İndirim
Hemen Satın Al
6CPU
CPU Miktarı
16GB
Ram Miktarı
18GHz
Total Kullanım
100GB
Disk Alanı
7190
71%
LİMİTSİZ 160₺/Ay
Yıllık Alımlarda %30'a Varan İndirim
Hemen Satın Al
10CPU
CPU Miktarı
24GB
Ram Miktarı
30GHz
Total Kullanım
200GB
Disk Alanı
9076
90%
LİMİTSİZ 280₺/Ay
Yıllık Alımlarda %30'a Varan İndirim
Hemen Satın Al
12CPU
CPU Miktarı
32GB
Ram Miktarı
36GHz
Total Kullanım
350GB
Disk Alanı
9999
100%
LİMİTSİZ 400₺/Ay
Yıllık Alımlarda %30'a Varan İndirim
Hemen Satın AlRaid Korumalı Depolama

Hypervisor'larımız donanım RAID korumalı SSD depolama dizilerini çalıştırır. Bu sadece performansı en üst düzeye çıkarmakla kalmaz, aynı zamanda verilerinizi de korur.‎

Full Root Erişimi

Tüm VDS planlarımızda root erişimi sizlerin elindedir. Bu sayede gerçek paylaşımsız VDS Deneyimini yaşayabilirsiniz.

Modern Yönetim Paneli

Tamamen otomasyon yönetim paneli sayesinde hem VDS sunucunuzu anında kurar hem de sizlere yönetim paneli olanağı sağlar.

7/24 Anında Destek

Tamamen sistematik çalışan yetkili ekibimiz ile sizlere anında destek sunmaktan gurur duyuyoruz. Tüm VDS fiyatlandırmamızda tamamen ücretsiz 7/24 destek imkanı.

Ücretsiz IPv4 Desteği

Network işlemlerinizin tamamını ücretsiz yönetmekteyiz buna ek RDNS kaydı imkanı sunuyoruz.

100% Performanslı VDS Sunucu

Sağladığımız sunucu paketlerinde kesinlikle bir limitlendirme yapılmamaktadır buna ek tamamen aldığınız paketteki özellikleri kullanmaktasınız.

‎Ölçeklenebilir ve Tam Yönetilen VDS Al‎

‎ Tam olarak yönetilen hizmetlerimiz size gönül rahatlığı ‎
‎ sağlar ve sunucu yapılandırması hakkında endişelenmenize gerek kalmadan web sitenizin veya işletmenizin gerçek gelişimine ‎
‎ odaklanmanızı sağlar.‎

Yüksek Kaliteli VDS Satın Al
VDS Kiralama

Sanal atanmış sunucu olarak adlandırabileceğimiz VDS, sunucu donanımının, sanallaştırma teknolojisi ile daha küçük ve birbirinden bağımsız sunuculara ayrıştırılmasıdır. Kullanılan kaynak açısından, bağımsızlığı tam sağlayan VDS Server, kaynak kullanımı ne kadar fazla olsa da, diğer sitelerin bundan etkilenmesini önler. Siber saldırıya uğrayan sitelerde bile bu durum böyledir. Direkt yönetici yetkisinin tanımlanması ile atanan yetkilinin yazılım kurulumu yapması, ihtiyaç halinde güncelleme işlemlerinin yapılması oldukça kolaydır.


Hosting Çözümlerinde Lider

Web sitenizde bulunan tüm sayfa, doküman ve resimlerin, bir bilgisayarda tutulması ile internet kullananların bu bilgilere ulaşabilmesini sağlayan, web sitenizin arka yüzü olarak nitelendirebileceğimiz hosting çözümlerinde, VDS sanal sunucu kiralama en önemli hizmet sağlayıcı sistemlerden biridir. Bilgilerin kaybolmaması ve sunulan hizmetlerin aksamadan sağlanabilmesi için, çalışması kesintisiz olmak zorunda olan sunucular, verilen bu hizmetleri fiziksel sunucu, Linux VDS kiralama ya da bulut sunucu yöntemleri ile vermektedir.


Sanal Sunucu VDS’nin Avantajları Nelerdir?

Performans etkilenmesi yaşanmaması için, her kullanıcısına ayrı disk alanı, CPU ve RAM ataması yapılır. Hiçbir kullanıcı diğer bir kullanıcının web sayfalarının kaynaklarını kullanamazlar. Kullanıcıların yetkilerini arttıran ve bu sayede daha etkin kontrol sahibi olmayı sağlayan ROOT erişimine sahiptir. Gerekli durumlarda kaynak arttırmak oldukça kolaydır. Web sitelerinde oluşan trafik yoğunluklarından etkilenmesi mümkün değildir. Bu sayede web sitesiniz yüklenme sorunu yaşamaz. VDS sanal sunucular içerisinde kaynak limitinin olmaması, ihtiyacınız olan tüm uygulamaları kolaylıkla sanal sunucu üzerinden çalıştırılabilmesi, ayarlamaların özgürce ve oldukça kolay bir şekilde yapılabiliyor olması, kesintisiz erişiminin verdiği konfor ile program ve datalarınızın güvende olma hissi ile sizin ve şirketiniz vazgeçilmezi olacaktır.


VDS Kirala

Fiziksel sunucu kurulumu için sahip olunması gereken temel ihtiyaç olan donanımlar ile lisanslı güvenlik ve lisanslı işletim sistemlerinin yüksek maliyetleri, aynı şekilde kiralama yöntemi ile fiziksel sunucu elde etmenin mali yükü, şirketlerin bütçelerinde önemli bir yer teşkil etmektedir. Bu anlamda VDS Kiralama, bu gereksinimi yerine getirmek için ideal bir çözüm olarak sunulmaktadır. Olası bir siber saldırıda donanım ve yazımlarınızın, daha da önemlisi datalarınızın korunması VDS server kiralama ile daha kolay sağlanacağından, iş devamlılığı ve iş kalitesi, kesintisiz olarak devam edecektir. Güvenlik zafiyetini gidermek oldukça pahalı ve bir o kadar da zahmetli bir iş olduğundan, IT sorumluları ve şirket yöneticileri, ilave yazılımlar edinme, sürekli bir yedek alma, network araçlarını doğru seçme gibi birçok işlemle uğraşmak zorundadır. Yine de tüm bu ayrıntılara dikkat edilse bile, gözden kaçacak ufak bir ayrıntı ciddi bir güvenlik açığına ve neticesinde geri dönülmesi zor bir kayba neden olabilir.


VDS Satın Al

Satın alınan VDS sistemleri, 7 gün 24 saat hizmet sunması prensibi ile çalıştığından, VDS sunusu kirala ile çözüm ortağınız olan şirketler, hem donanımsal hem de yazılımsal olarak, DDoS saldırıları dahil olmak üzere, tüm olumsuz durumlara karşı özel Firewall’lar sayesinde size tam güvenlikli hizmet sunmaktadır. Yedekleme açısından da büyük avantajlar sağlayan VDS Satın Al, depolama birimi olarak RAID ya da tekil olarak SSD kullanan firmalar tarafından sağlanan bir hizmettir. Kişiselleştirilmiş kullanım senaryoları ile performans anlamında sağlanan artışın yanı sıra, kullanıcıların otomatik ya da manuel yedek alma işlemlerinde zaman kazanmaları için zemin hazırlamaktadır. Bu sayede kullanıcıların, veri kaybı endişesi tam anlamıyla ortadan kalkmış olmaktadır.


VDS Kullanım Alanları Nelerdir?

E-mail sunucusu olarak kullanılabildiği gibi, veri tabanı sunucusu olarak, yedek sunucu olarak, trafiği yüksek olan internet siteleri için performans yükseltme aracı olarak ve hatta televizyon ve radyo yayını yapabileceğiniz bir platform olarak kullanabilirsiniz. Web siteleri için kullanım için tercih edilen ucuz VDS kiralama ile barındırma hatta birden fazla barındırma hizmetleri alabilirsiniz. Uygulama alanları arasına, muhasebe programları, oyun sunucularını da ekleyebiliriz. İsterseniz üzerine yazılacak bir kontrol paneli (cPanel) kullanmanıza fırsat vermektedir.


VDS Server Kiralama Fiyatları Nedir?

Tercih edeceğiniz kaynak kullanımına göre fiyat değişiklikleri söz konusudur. Alt yapısını yeni nesil client bilgisayarlarla güçlendiren, ufak maliyet artışları ile Linux VDS kiralama fiyatları nedir? Sorusuna cevap olarak; Server’ın performansını arttıran şirketler olduğu gibi, gereksinimleri çeşitli sebeplerden dolayı azalmış olan, sadece sunucu ile olan bağın kopmaması üzerine odaklanan firmalar için en ucuz sunucu kiralama seçenekleri bulunmaktadır. Fiziksel VDS sunucu aksamından farklı olarak VDS Server, olabilecek donanımsal arızaların, bunun akabinde oluşacak büyük maliyetler, şirketlere getireceği ağır yükler düşünüldüğünde, VDS server kiralama için ayırılacak bütçelerin, orta ve uzun vadede karlı bir yatırım olacağı göz ardı edilmemelidir. Bu anlamda dünyada ve ülkemizde son dönemlerde şirket yöneticileri ve IT yöneticileri, fiziksel serverların iş yükünden kurtulmak, olası bir güvenlik açığı ya da yedekleme yapmama sonucu oluşabilecek büyük sıkıntılardan kurtulmak için, VDS sunucu kirala yöntemini tercih etmektedir. VDS al ve kullanımı ile ilgili geçiş sürecinin yönetmeye dair tereddütleri olan firma yöneticileri bu ihtiyaçlarını öteleyebiliyorlar. Ucuz sunucu kiralama firmaları ücretsiz verdikleri, fiziksel serverdan sunucu VDS server kullanımına desteği ile bu süreci daha iyi yönetebilirsiniz. Uygun fiyatlı sunucu kirala seçim ve ihtiyaçlarınıza göre belirlenecek yazılım ve donanım desteğine göre ve genel olarak döviz olarak hesaplanıyor.


VDS Sunucularda Sorun Yaşanır mı?

Fiziksel sunuculardan ne yazılımsal olarak ne de donanımsal bir farkı olmayan ucuz VDS sunucu, deneyimlediğiniz kullanım şekli ile birebir aynıdır. Kişiselleştirebilme özelliği ile şirketlerin ve şirket çalışanlarının ihtiyaçlarına göre dizayn edilebilirler. Hem yazılım yapısı, hem de işletim sistemi olarak IT sorumlularına sağladığı esneklik üst seviyededir. Şirketlerinde yüksek hızlı internet kullananlar, depolaması hızlı ve büyük kapasitelere sahip birimleri ile hizmet veren VDS sunucu kiralama firmalarından alacakları hizmet ile tüm dizüstü, PC ya da akıllı cihazların gerekli yedeklemelerini alırken, yetkisi olmayan kişilerin sisteme dâhil olmasını engeller. Bu sayede güvenlik maksimum seviyede olurken, ihtiyaç halinde ilgili verilerin yedeklenmesi mümkün olmaktadır. Upload ve Download işlemlerinizin hız performansları ile zamanı daha verimli kullanabileceksiniz.


Windows Server ve Linux Server Sistemleri

İhtiyaca yönelik birçok farklı işletim sistemleri ile hizmet sunan ucuz VDS Server kiralama şirketleri, özellikle Windows ve Linux işletim sistemleri üzerinde ürün yelpazeleri oldukça geniştir. Açık kaynak kodlu olan Linux, özellikle Centos, Debian, Ubuntu gibi işletim sistemleri ile hizmet vermektedir. Ayrıca kontrol paneli olarak Directadmin, Plesk, Cpanel kullanımını hizmete sunmaktadır. Adı geçen bu sistemlerinin ve daha fazlasını, Linux kalitesinde, Server Kiralama ile elde edebilirsiniz. Java, Javascript, Flash, Solid, Oracle, MySQL, Informix, FilePro gibi programlarının kullanımı Linux Sanal Sunucu ile sorunsuz olacağı gibi, PHP desteği ile WordPress, Joomla ve Drupal gibi programları yüksek performans ile kullanabilirsiniz. Server kiralama, Windows kullanımında da geniş bir ağ ile birçok VDS Server sağlayıcıları tarafından kullanıcılarına hizmet vermektedir. Windows server kiralama ile Windows 20212R2, Windows 2016, Windows 2008R2, Windows 2019 gibi işletim sistemlerini kullanarak VDS sanal sunucu avantajları nedir olarak değerlendirdiğinizde sanal sunucuda geçerli olan tüm programları kullanabilirsiniz.

VDS Sunucu Kiralama Paketlerimizdeki Özellikler

Tüm VDS sunucu paketlerimizi anında teslim etmeye özen göstermekteyiz hemen VDS sunucu satın almak için bütçenize ve size en uygun planı seçerek anında teslim alabilirsiniz ucuz VDS server satın al butonuna basarak VDS sunucunuzu hemen satın alabilirsiniz.

Yönetim Paneli
1 Tık İle Kurulum
Network Güvenliği
%100 Uptime
Tüm Dünyadan Erişim
1GB/S İnternet Hızı
Diğer Servislerimize Göz Atın

Tüm planlarımızda hem bütçe olarak hem de kalite olarak en iyisi olduğumuzun garantisini sağlamaktayız sağladığımız hizmetlerin değeri fiyatlarına göre karşılaştırılamaz düzeydedir VDS kiralama ve VDS satın alma hizmetlerimizde en uygun fiyatlandırmaları sizlere sunmaktayız.

Cloud Sunucu Paketlerimiz
01
E-Mail Hosting
02
Alan adı
03
3 Gün Para İade Garantisi

İade şartlarımız dahilinde 3 gün boyunca kullandığınız hizmetten memnun kalacağınızın garantisini sizlere de sunmaktayız.

VDS Kiralama İşlemi

VDS kirala işlemi sonrasında bireysel ya da kurumsal internet sitelerinin performansında artış görülür. Aynı zamanda erişilebilirlik oranını arttırmak için de çok fazla tercih edildiği görülür.

Web Hosting
Alan Adı Tescil
WordPress Hosting
Cloud Sunucu