Yüksek Performanslı VPS Kiralama Hizmeti

En yüksek kalitede NVME SSD ile yüksek performanslı jet Hızında VPS Satın Al. Uygun fiyatlı vps al paketlerimize göz atın size en uygun paketi seçin ve tam otomasyon sistem ile otomatik kurulum sağlayın. Tüm vps sunucu paketlerimizde Full NVME SSD sağlamaktayız bu sayede performans çok yüksek olmaktadır.

vps kiralama ve vds al

Uygun Fiyatlı VPS Al

Bir Fiziksel sunucunun tamamının bir firmaya veya kişiye ait olması yüksek maliyetlere maal olabilir. Bir kısım alanı kullanmak, hem işleyiş için yeterli olacak hem de yüksek maliyetlerden oluşacak ödeme sıkıntısını ortadan kaldıracaktır. Bu Yüzden VPS Sunucu Tercih Edebilirsiniz.

ÜCRETSİZ KURULUM FIRSATI

₺39.99

/ Ay

 • 4GB ECC RAM
 • 2 CPU HİGH PERFORMANCE
 • 40 GB DATA CENTER NVMe
 • Ücretsiz Kontrol Paneli
 • 13 Farklı İşletim Sistemi
ÜCRETSİZ KURULUM FIRSATI

₺119.99

/ Ay

 • 12GB ECC RAM
 • 6 CPU HİGH PERFORMANCE
 • 120 GB DATA CENTER NVMe
 • Ücretsiz Kontrol Paneli
 • 13 Farklı İşletim Sistemi
ÜCRETSİZ KURULUM FIRSATI

₺59.99

/ Ay

 • 6GB ECC RAM
 • 3 CPU HİGH PERFORMANCE
 • 60 GB DATA CENTER NVMe
 • Ücretsiz Kontrol Paneli
 • 13 Farklı İşletim Sistemi
ÜCRETSİZ KURULUM FIRSATI

₺159.99

/ Ay

 • 16GB ECC RAM
 • 8 CPU HİGH PERFORMANCE
 • 160 GB DATA CENTER NVMe
 • Ücretsiz Kontrol Paneli
 • 13 Farklı İşletim Sistemi
ÜCRETSİZ KURULUM FIRSATI

₺79.99

/ Ay

 • 8GB ECC RAM
 • 4 CPU HİGH PERFORMANCE
 • 80 GB DATA CENTER NVMe
 • Ücretsiz Kontrol Paneli
 • 13 Farklı İşletim Sistemi
ÜCRETSİZ KURULUM FIRSATI

₺319.99

/ Ay

 • 32GB ECC RAM
 • 12 CPU HİGH PERFORMANCE
 • 320 GB DATA CENTER NVMe
 • Ücretsiz Kontrol Paneli
 • 13 Farklı İşletim Sistemi

VPS Kiralama Özellikleri

Tüm VPS sunucu paketlerimizi anında teslim etmeye özen göstermekteyiz hemen VPS sunucu satın almak için bütçenize ve size en uygun planı seçerek anında teslim alabilirsiniz ucuz VPS server satın al butonuna basarak VPS sunucunuzu hemen satın alabilirsiniz.

Yönetim Paneli
1 Tık İle Kurulum
Network Güvenliği
%100 Uptime
Tüm Dünyadan Erişim
1GB/S İnternet Hızı

Yüksek Kaliteli VPS Kiralama
VPS Kiralama

Birçok sunucu kullanıcısına kişiye özel kullanım olanağı sağlayan VPS sunucusuna VPS kiralama işlemi ile ulaşmak mümkündür. Fiyat olarak uygun olması nedeni ile de çok sık tercih edilir. Güvenlik konusunda da sıkıntı çıkarmaz.


VPS Sunucu Hizmeti

Fiziksel sunucuların bölümlere ayrılması ile sanal sunucu olan VPS sunucu hizmeti alınır. Sanal sunucu olarak dile geçen bir hizmet olarak bilinir. Yazılım sistemi sanal sunucu kullanılarak bölümlere ayrılarak işlem tamamlanır.


VPS Al

VPS al işlemi ile performans yönünden yüksek olan bir sunucuya sahip olmak mümkündür. Yazılımcılara alt yapılarını yönetme konusunda kolaylık sağlar. Projelerde sanal sunucunun istenilen şekilde optimize edilmesinde fayda sağlar.


VPS Server

VPS server hizmeti ile sunucu projeye göre düzenlenir. Özel olan projeler için gerekli olan bir işlemdir. İstediğiniz şekilde ayar yapabilme özelliğine sahip olduğunuz için de büyük avantaj sağlar.


VPS Sunucu Kiralama

VPS sunucu kiralama hizmeti alınması halinde otomatik olarak kişi ya da kurumlara teslim edilir. Sanal sunucu otomatik olarak kurulur ve giriş yapılması için kişi ya da firmanın mail adresine gereken tüm bilgiler e-posta olarak atılır.


VPS Hosting

VPS Hosting karşılaştırılması yapılması önemli konulardan biridir. VPS sunucusu Hostinge oranla daha az sayıda siteyi bünyesinde barındırır. Ayrıca VPS Hostinge göre dalgalanmaları daha kaliteli şekilde ayırır.


Ucuz VPS

VPS hizmeti alınırken ucuz VPS hizmeti alınmasına da özen gösterilmelidir. Paket şeklinde fiyatlar verilse de araştırma yaparak en uygun ve içeriği en geniş sunucu hizmeti almak gerekir.


VPS Sunucu

VPS sunucu hizmetinden yararlanmanın pek çok avantajı olduğu gibi dezavantajı da vardır. Mesela; bu hizmetten faydalanmak için belli bir düzeyde teknik bilgiye sahip olmak gerekir. Paylaşımlı Hostinge göre daha maliyetli bir işlem olarak bilinir.


Uygun Fiyatlı VPS

VPS sunucu hizmeti her ne kadar pahalı bir ücrete tabii olsa da paketlerin içeriklerine göre uygun fiyatlı VPS hizmeti almak mümkündür. Bunun için ön araştırma yapılması önemlidir. Ancak bu şekilde kaliteli ve ucuza sunucu hizmeti alınır.


Ucuz VPS

Sanal sunucu olarak bilinen VPS hizmeti sık olarak tercih edilmeye başlamıştır. Bu yüzden de gördüğü rağbet gereği fiyatlarında değişiklikler görülür. Hizmeti almadan önce ucuz VPS araştırmasına girilmelidir.


VPS Satın Al

VPS satın al sayfalarını ziyaret ederek ön fiyat ve paket içeriklerinin anlaşılması gerekir. Aksi takdirde hangi hizmeti ne kadara almış olduğunuzun farkında olmazsınız. Bu durumda eksik hizmete yüksek maliyet ödemeye yol açabilir.


VPS Kirala

Sanal sunucu hizmeti sadece satın alma yoluyla olmaz. VPS kirala işlemi ile de paketlerden satın alarak sanal sunucu hizmetinden faydalanabilirsiniz. Böylece güvenli bir hizmetin sahibi olabilirsiniz.


Linux VPS Kirala

Linux VPS kirala hizmeti veren firmaların paket içeriklerinde pek çok özellik yer alır. Öncelikle RAM durumu, işlemcisi, disk boyutu ve aylık trafik yoğunluğu göz önünde bulundurulmalıdır. Bunlara dikkat ederek kiralama işlemi yapılması gerekir.


Ucuz VPS Kirala

Sanal sunucu hizmetinden faydalanmak için ucuz VPS kirala sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Bu sayfalardan sanal sunucu hakkında tüm detayları görebilmek mümkündür. Ücretli olarak sanal sunucu hizmetinden faydalanmak isteyenler bunu seçebilir.


Ucuz VPS Satın Al

Ucuz VPS satın al işlemi ile kiralamaktan daha öte bir işlem yapabilirsiniz. Satın almadan önce paket içeriğinde kesin karar vermiş olmak önemlidir. Aksi takdirde ek bir ücret ile daha fazla bir bütçenin cebinizden çıkmasına neden olabilirsiniz.


VPS Kiralama Fiyatı

Yoğun ziyaretçisi olan ya da olmayan kişiler için VPS kiralama sistemi bulunur. VPS kiralama fiyatı hakkında bilgi almak için ise bu alanda hizmet veren firmaların internet adresleri incelenebilir, firma sahipleri ile konuşulabilir.


VPS Fiyatları

VPS fiyatları hakkında tereddüt eden kişiler bulunabilir. Bu sunucu hizmeti biraz pahalı olsa da ekonomik paketleri bularak satın almak da mümkün hale getirilmiştir. Böylece uygun fiyata kaliteli hizmet alınmış olur.


VPS Sunucu Kirala

Sanal sunucu hizmeti olarak bilinen VPS hizmeti satın alma ya da kiralama ile sahip olunabilir. VPS sunucu kirala işlemi ile satın almaya maddi olarak gücü yetmeyen kişi ya da kurumlara destek olunur.


VPS Sunucu Satın Al

Paylaşımlı sunucuların koymuş olduğu engellere takılmadan, güvenlik sorunu yaşamadan web sitesi kullanmak isteyenler için VPS sunucu satın al işlemi hazırlanır. Bu sayede pek çok kişi ve e-ticaret sitesi güvenle iş yapabilir.


VPS Server Kirala

VPS server kirala hizmetini alırken 3 çeşit işletim sistemi bulunur. VPS Hosting olarak sunucu kullanmak istenirse en uygun işletim sistemi, Centos 7 olur. Bu işletim sistemi ile çok sayıda yönetim paneli ortaya çıkar.


VPS Server Kiralama

VPS server kiralama işlemi sırasında bütçeniz, işletim sisteminiz ve kontrol panelleriniz dikkate alınır. En uygun paket seçilerek hizmetten faydalanmanız sağlanır. Birbirine uyumlu içeriklerin ve panellerin olması gerekir.


VPS Server Satın Al

VPS server satın al işlemi yapmadan önce fiyat ve performans değerlendirilmesi yapılmalıdır. Böylece güvenli ve kaliteli hizmetin bedeli de açıkça belli olur. Depolama alanı, RAM gibi durumlar performansa bağlı seçilmelidir.


En Ucuz VPS Sunucu Satın Al

Sanal sunucu alırken en ucuz VPS sunucu satın al hizmetlerinden faydalanılır. Veri merkezinin nerede olduğu araştırılır. Yurt içi ya da yurt dışı merkezli bir hizmetin performans üzerinde etkisi görülür.


En Ucuz VPS Kirala

En ucuz VPS kirala hizmeti sayesinde e-ticaret siteleri memnun kalır. Bunların yanı sıra bireysel web sitesi kullanıcıları da fayda sağlar.


En Ucuz VPS Server Kirala

Sanal sunucuya sahip olmak için satın almak gerekmez. Kişinin bütçesi ve web sitesinin durumuna göre en ucuz VPS server kirala hizmeti de bulunur. Böylece uygun fiyata hizmet almanın önün açılmıştır.


En Ucuz VPS Sunucu Kirala

Sanal sunucu hizmetinde depolama alanı, işletim sistemi gibi detaylar önemlidir. Bunların yanı sıra en ucuz VPS sunucu kirala hizmeti ile de hizmet alınabilir.


En ucuz VPS Server Satın Al

Hosting firmaları VPS sunucularına ek olarak yönetim paneli hizmeti de sunar. Ücretli ya da ücretsiz olan bu paneller, firmanın isteğine göredir. Ücretli panelleri alırken en ucuz VPS server satın al işlemi yapmak gerekir.


VPS Hosting Kirala

Hosting firmaları tarafından detayları belirlenen hizmet sonrasında VPS Hosting kirala ile sanal sunucu almak mümkündür. Böylece sayfanızın kontrolünü yapabilir hale gelirsiniz.


VPS Hosting Satın Al

VPS hizmeti sırasında teknik destek alınması önemli bir konudur. VPS Hosting satın al işlemini gerçekleştirmeniz halinde teknik destek ekibinden yardım talep edebilirsiniz.


Uygun Fiyatlı VPS

Uygun fiyatlı VPS hizmetinden faydalanmak isteyen kişi veya kurumlar, bütçelerine göre paket seçmekte özgürdür. Böylece bütçelerini zorlamayarak kaliteli hizmetten faydalanabilirler.


Uygun Fiyatlı VPS Kirala

Sadece satın alma işlemi ile sanal sunucu alınmaz. Uygun fiyatlı VPS kirala işlemi ile de sanal sunucudan faydalanmak mümkündür.


Uygun Fiyatlı VPS Satın Al

Sanal sunucu alırken fiyatına paket içeriğinin etki ettiği bilinmelidir. Uygun fiyatlı VPS satın al işlemi yapmanız halinde paket içeriğinin düşük olduğunu bilmelisiniz.

Diğer Servislerimize Göz Atın

Tüm planlarımızda hem bütçe olarak hem de kalite olarak en iyisi olduğumuzun garantisini sağlamaktayız sağladığımız hizmetlerin değeri fiyatlarına göre karşılaştırılamaz düzeydedir VPS kiralama ve VPS satın alma hizmetlerimizde en uygun fiyatlandırmaları sizlere sunmaktayız.

Cloud Sunucu Paketlerimiz
01
E-Mail Hosting
02
Alan adı
03
3 Gün Para İade Garantisi

İade şartlarımız dahilinde 3 gün boyunca kullandığınız hizmetten memnun kalacağınızın garantisini sizlere de sunmaktayız.

VPS Kiralama İşlemi

VPS kirala işlemi sonrasında bireysel ya da kurumsal internet sitelerinin performansında artış görülür. Aynı zamanda erişilebilirlik oranını arttırmak için de çok fazla tercih edildiği görülür.

Web Hosting
VDS Sunucu Kiralama
WordPress Hosting
Cloud Sunucu Kiralama