Yüksek Performanslı Wordpres Hosting Satın Al

En yüksek kalitede NVME SSD ile yüksek performanslı jet Hızında WordPress Hosting Satın Al. Uygun fiyatlı WordPress Hosting al paketlerimize göz atın size en uygun paketi seçin ve tam otomasyon sistem ile otomatik kurulum sağlayın. Tüm WordPress Hosting paketlerimizde Full NVME SSD sağlamaktayız bu sayede performans çok yüksek olmaktadır.

Wordpress Hosting

Uygun Fiyatlı WordPress Hosting Planlarımız

Ucuz WordPress hosting kiralama hizmetinizde sizlere otomasyon sistemimiz sayesinde anında teslim etmekteyiz buna ek WordPress hosting satın alarak yüksek performanslı web sitenizi arama motorlarında üst sıralara yerleştirebilirsiniz.

Plan Features
Başlangıç
Normal
Trojen
CPU Kullanımı
1x
2x
3x
Alt Alan Adı
1
5
10
SSD Disk Alanı
10 GB
20 GB
100 GB
Trafik Limiti
30 GB
100 GB
Limitsiz
Veritabanı
2
5
Limitsiz
Ücretsiz SSL Sertifikası
Günlük Yedekleme
E-Mail Hesapları
2
10
Limitsiz
99.9% Uptime Garantisi
7/24 Anında Destek
Plesk Panel
Webmail Erişimi
DNS Yönetimi
FTP Hesapları
2
5
Limitsiz
Inodes
200000
400000
600000
File Manager
Haftalık Yedekleme
PHP Sürümü Değişikliği
PHP Konfigürasyon
Uzak MySQL
phpMyAdmin
1 Tık Script İndirme
Cache Manager
Cronjobs
Limitsiz
Limitsiz
Limitsiz
WordPress
Fiyatlandırma

WordPress Hosting Kirala

Ücretsiz Taşıma Desteği
Anında Teslim
%99.9 Uptime
Limitsiz Database Boyutu
Türkiye Lokasyon
Jet Hızında NVME
En İyi WordPress Hosting Kiralama Hizmeti


WordPress Hosting
WordPress Hosting, blog açmak veya bir web sitesine sahip olmak isteyen tüm kullanıcılar için en kolay kuruluma sahip, eklenti ve bileşenleri ile kolaylık ile özelleştirilebilen web sitesi yazılımlarıdır. WordPress Hosting açık kaynak kodlu Türkçe yönetim paneline de sahip web sitesi yazılımıdır.


WordPress Hosting, performans, güvenlik ve hız için WordPress internet sitelerini optimize etmek adına özel olarak tasarlanmış olan bir çeşit web hosting türüdür. WordPress ‘in güvenlik ve teknik ihtiyaçlarına özel olarak önem verir ve de genellikle tek tıklamayla basit, kurulumu ya da geçişi sunar. 
Ziyarette bulunduğunuz her web sitesi ve gördüğünüz her web sitesini oluşturan dosyaları depolamak için bir sunucuda bulundurulur. WordPress Hosting, tüm sitelerinin sorunsuz olarak çalışmasını sağlamak adına değiştirilmiş sunucuları kullanır. Ve sinir bozucu olan kötü yazılım ve güvenlik adına olan güncellemelerini de hizmet veren site halleder. Böylece sizlerin yapmanız gerekmez. WordPress Hosting hizmeti, WordPress ‘in kolaylığını ve gücünü teknik ayarlamaları yapma ve yönetme işlemi gerekmeden kullanmak isteyenler için mükemmel bir çözüm sağlamaktadır.


Dünya üzerindeki web sitelerinin büyük bir kısmı WordPress Hosting alt yapısı ile yayınlanmaktadır. Özellikle blog olarak bir site sahibi olmak isteyen kullanıcıları bu yazılımı tercih ederler. Son yıllarda kazandığı farklı özellikler ile bundan sonra e-ticaret sektörüne girmek isteyen kurumsal ya da bireysel birçok kullanıcıya da imkân sunmaktadır.


WordPress Hosting, sahip olduğu yazılım ve de eklenti özellikleri ile birbirinden farklı sunucu ihtiyaçlarına sahip olmaktadır. Standart bir hosting paketi ile kurulma işlemi mümkün olabilen WordPress Hosting , bireysel optimize edilen olan internet sunucuları üzerinde de çok daha fazla hızlı ve de stabil çalışmaktadır. WordPress internet sitenizin çok daha fazla yüksek performans ile ve de kesintisiz çalışması için WordPress Hosting seçeneklerini tercih etmeniz gerekmektedir.


WordPress Hosting satın alma
WordPress hosting paketleri, bu web sitesi yazılımının ihtiyacı olma ihtimali olan sunucu konfigürasyonlarına sahiptir. Bant genişliği, veri tabanı, disk, RAM, Server Cache , CPU gibi sistemsel ve donanımsal özellikler ile bunun en iyi şekilde çalışacağı seviye ile optimize edilmiştir.


WordPress Hosting paketlerini ücretli lisansa sahip ola sitelerde WordPress uyumlu hosting paketleri ile ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz.


Önceden bir WordPress sitesi kurmuş olan ve de her şeyi düzenli olarak kullanma konusunda bir bilgi sahibi olsanız da WordPress yönetmeyi sizler için kolay hale getiriliyor. Hizmet bu noktada hayatı kolaylaştırıyor.


Neden WordPress Hosting Satın Almalıyım? WordPress Hosting, WordPress’ in yüzde yüz uyumlu bir şekilde çalışabileceği hosting paketi olarak bilinir. Teknik olarak hız problemi yaşamayacağınız için SEO görünürlüğüne de fazlaca olumlu etkisi olur.


WordPress Hosting paketlerinin, özel konfigürasyonu gerçekleştirilmiştir. Böylece gezi, spor, kültür, yemek, teknoloji içeriklerine sahip kişisel bloğunuzu veya işletmenize ait olan kurumsal internet sitenizi tek ile kurabilirsiniz. Panel üzerinden eklenti ve temalarınızı yönetebilir, güncellemeleri de gerçekleştirebilirsiniz. WordPress Hosting satın alma ve WordPress hosting kirala işlemi firmaların online siteleri üzerinden yapılmaktadır


Benzer olarak tüm ev eşyalarınızı içinde bulunduran bir daire kiralamanız gibi internet sitenizi oluşturan bütün dosyaları ve de klasörleri barındırmak için de bir WordPress hosting kiralama işlemi uygulayabilirsiniz. Genel olarak bir WordPress hosting, WordPress’ i çok yüksek bir performansta çalıştırmak adına optimize edilmiş ve de ince bir şekilde ayarlanmış olan web sunuculardan oluşmuş olan bir host anlamına gelir.


Çok kısa bir sürede kurulum işlemi gerçekleştirilir. Sonrasında sitenizi ayarlamaya ve de istediğiniz gibi içerikler hazırlamaya tamamen hazır olursunuz. Yayıncılık hayatına başlama süresini fazlaca kısaltan ve de önceden yüklenmiş eklentiler, güvenlik adına iyileştirmeleri ile birlikte gelir. Word Press Hosting siteleri içerisinde birçok paket ve hizmet bulunduran siteler ihtiyaçlarınıza göre paket seçme imkânı tanımaktadır. Ucuz WordPress hosting , WordPress hosting kiralama gibi de seçenekler bulunmaktadır.


Yönetimli WordPress Hosting Ne Demektir? Yönetimli olan WordPress Hosting sunucu seçeneği, güncelleme yönetimi ve de teknik ayarlamalar gibi birbirinden farklı ve çeşitli sorumluluk ile uğraşmaktan sizleri kurtarır. Siteler üzerindeki çalışanlar WordPress web hosting siteniz için yapılacak olan listedeki maddeleri yaparken siz içerik eklemek, düzenlemek ve de sitenize daha fazla trafik çekmek gibi sizler için çok daha önemli şeylere daha çok vakit ayırabilirsiniz.


Ayrıyeten yönetimli olan WordPress hosting tam anlamıyla WordPress’ i çalıştırmak adına hazırlanmış olan sunucular ile birlikte gelir. Basit bir kurulum ile ek her şeyi optimize eder ve de önlemlerini alan siteler birkaç dakika içinde web sitenizi yayınlanmaya hazır hale getirirler.


Sonuçta eğer WordPress hosting adına uzman biri değilseniz ya da buna ayıracak fazla bir vaktiniz yok ise yönetimli WordPress Hosting sizler için ideal bir seçim olacaktır.


Neden WordPress Altyapısı Kullanmalıyız? Wordpress ile Çok Daha Etkili Bir SEO Sağlanır: All in One SEO ve Yoast ve benzeri eklentileri ücretsiz olarak kurarak sitelerinizin aramalardaki sıralamasını yükseltebilirsiniz.


Daha Hızlı Sitelere Ship olursunuz: Tamamı ile altyapısına uygun olarak şekillendirilmiş olan hizmetler ile internet sitenizde hızlı ve de çok gelişmiş kullanıcı deneyimi sağlayabilirsiniz.


Ücretsiz Tema ve Eklentiler ve De E-Ticaret Sitesi Kurulumu: WordPress ‘in popüler e-ticaret eklentileri ile kendi bireysel internet mağazanızı yaratıp satışlarınızı ve de karınızı arttırabilirsiniz.


Tüm Dünya Üzerine İhracat Yapın: Oluşturacağınız e-ticaret sitesi ile sınırları tamamen kaldırarak ulusal ve de uluslararası alanda yeni müşteriler elde edebilirsiniz. Böylece markanızı daha çok duyurabilir, global alanda yükselebilir, tanınabilir ve de karlılığınızı arttırabilirsiniz.


Ücretsiz Eğitim Videoları: WordPress Hosting altyapısı i tüm dünya üzerinde yüzbinlerce kişi tarafından kullanılmakta. Y


Ücretsiz WordPress Hizmeti: Açık kaynaklı bir yazılım olarak bilinir ve de bu yüzden hep ücretsiz olacaktır. Kurumsal veya kişisel sitelerinizi ücretsiz kurmaya başlayabilirsiniz.


WORDPRESS HOSTING ÖZELLIKLERI Kötü amaçlı yazılım temizleme ve tarama işlemi: Korsanlar kötü amaçlı yazılımları ile, sitenizi bozabilir, itibarınızı mahvedebilir ve de müşterilerinizin bilgilerini çalabilir. Web Sitesi Güvenliği hizmetleri ile birlikte korsanlar sitenize zarar vermeden önce kötü amaçlı olan yazılımları bulur ve de kaldırır.


Dahili olan hız ve de performans: Kümelenmiş olan sunucu ortam ile siteniz çok büyük trafik artışlarına her zaman hazır olur.


Yönetilebilir ve otomatik olan görev seçenekleri: Bu yazılım ile kurulan hosting planını yüklenir ve de kullanıma hazır duruma gelir. Siteler her gece yedeklenir ve de tüm güvenlik güncellemeleri ile son derece yeni sürümü ile birlikte sitenizin daima 7/24 güvende olması sağlanır.


Google üzerinde arayanların sizleri bulmasını sağlamaya yönelik birtakım araçlar: WordPress arama motoru optimizasyonu diğer adı ile SEO eklentisi sayfanızı inceleyip Google üzerinde sitenizin bulması amacı ile temel SEO gereksinimlerini otomatik olarak halleder.


Günlük yedeklemeler ve tek tık ile geri yükleme: Dosyalarınızı, sitenizi, veri tabanlarınızı ve de kalan her şeyinize her gece yedekleme işlemi uygulanır. Ve de bu sürümün tüm ay boyunca güven içinde kalmasını sağlarız. Bir dosyayı geri yüklemek böylece tek tık ile yapılabilir.


Mevcut sitenizi taşıyabilirsiniz: Otomatik taşıma özelliği ile birlikte WordPress sitenizi tek tıkla farklı bir siteye taşıma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Özel bir giriş yapmanız gerekir ise destek ekiplerinden yardım alabilirsiniz.


WordPress Hosting Kiralama İşlemi

WordPress hosting kirala işlemi sonrasında bireysel ya da kurumsal internet sitelerinin performansında artış görülür. Aynı zamanda erişilebilirlik oranını arttırmak için de çok fazla tercih edildiği görülür.

Web Hosting
Danışmanlık Hizmeti
WordPress Hosting
Cloud Sunucu